To już 6 urodziny NETblogera!

utworzone przez | Lis 14, 2015 | NETbloger News | 7 Komentarze

Sobotnie popołudnie, 14 listopada 2009 roku, godz. 13:22– Szymon Janik pomyślnie instaluje WordPressa na hostingu linuxpl.com. 3 minuty później publikuje pierwszy wpis linkujący do poradnika PDF – Jak zainstalować WordPress‚a, który o dziwo – cały czas jest aktualny i linkowany na forach po dziś dzień…

Tak! Dokładnie 6 lat temu zacząłem pisać tego bloga – pełen wiary i chęci w rozwój internetowego biznesu, którego celem miała być pomoc tysiącom osób w prowadzeniu bloga na WordPressie.

Dziś, przeglądając statystyki mogę stwierdzić, że tylko na tym blogu udało się pomóc prawie 300 tys. osobom (unikalnym użytkownikom wg GA), obsłużyć kilkuset klientów w Polsce i zagranicą. Pomimo tego, że większość wpisów zostało opublikowanych przed 2012 rokiem, to wciąż dostaję sporo podziękowań, iż treść wpisów nadal jest bardzo pomocna.

Zdaję sobie sprawę, że w ostatnich latach zaniedbałem bloga i poniekąd Ciebie, drogi czytelniku. Od dawna miałem w planach wrócić do blogowania… lecz dobrze wiesz, jak mi wychodziło (a raczej nie wychodziło 🙂

W lutym tego roku postanowiłem całkiem serio wrócić do blogowania, lecz tym razem moje chęci przerwała najtrudniejsza chwila w moim dotychczasowym życiu… Musiałem pożegnać swojego tatę, który odszedł po dwóch latach trudnej walki z nowotworem mózgu.

Było to dla mnie wstrząsające przeżycie, ponieważ wraz z młodszym bratem i mamą dzień za dniem przez dwa lata walczyliśmy o jego życie i zdrowie oraz wierzyliśmy, że zostanie uzdrowiony. Minęło 9 miesięcy od śmierci taty, a dzisiejszy powrót do blogowania i prowadzenia biznesu „bardziej otwarcie” zawdzięczam przede wszystkim jemu.

Tato był, jest i będzie dla mnie największą inspiracją w działaniu ponieważ mam świadomość, iż głęboko zakorzenił we mnie pomoc innym oraz zawsze był dla mnie wsparciem w moich – często nieudolnych próbach pomocy innym.

Dlatego właśnie dzisiaj wracam do blogowania, bo wiem, że to co robiłem do tej pory, pomogło setkom tysięcy czytelnikom, w których gronie jesteś zapewne Ty, drogi czytelniku lub czytelniczko 🙂

W najbliższych dniach możesz spodziewać się serii ciekawych wpisów oraz innych materiałów, które dla Ciebie przygotowuję. Jeśli masz jakieś pomysły, sugestie – w czym mógłbym Ci pomóc tutaj na blogu, zapraszam do kontaktu pod tym linkiem.

To tyle na dzisiaj,

Do zobaczenia!

Kreator Stron www - Divi 3.0

Nowoczesny Kreator Stron Divi 3.0

Blog NETblogera jest jest napędzany przez framework Divi 3.0. Według mnie jest to najbardziej przyjazny dla użytkownika & najszybszy kreator stron internetowych dostępny na WordPress’a. Divi 3.0 został zaprezentowany 7 września 2016 roku i jest zwieńczeniem kilkuletniej pracy nad projektem. Jestem klientem Elegant Themes od ponad 6 lat i pełną świadomością mogę zaświawczyć o rzetelności tej firmy oraz ich produktów. Framework Divi to nie tylko kreator stron www – jest to również doskonałe narzędzie marketingowe dla każdej firmy, blogera czy eksperta. Więcej o Divi znajdziesz tutaj na blogu oraz poniżej.

7 komentarzy

 1. Mieczysław

  Powodzenia

  Odpowiedz
 2. Jarek

  Szacun !

  Odpowiedz
 3. Leszek

  …i niech ta moc będzie z Tobą.

  Odpowiedz
 4. Alicja

  Życzę powodzenia i pozdrawiam 😉

  Odpowiedz
 5. Tomasz

  Powodzenia i dalszych sukcesów! : )

  Odpowiedz
 6. Irek

  Czekam na kolejne wpisy na blogu. Powodzenia

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Subskrybuj Newsletter

Otrzymuj najnowsze treści prosto na skrzynkę email: