To już 6 urodziny NETblogera!

utworzone przez | Lis 14, 2015 | NETbloger News | 8 Komentarze

Sobotnie popołudnie, 14 listopada 2009 roku, godz. 13:22– Szymon Janik pomyślnie instaluje WordPressa na hostingu linuxpl.com. 3 minuty później publikuje pierwszy wpis linkujący do poradnika PDF – Jak zainstalować WordPress‚a, który o dziwo – cały czas jest aktualny i linkowany na forach po dziś dzień…

Tak! Dokładnie 6 lat temu zacząłem pisać tego bloga – pełen wiary i chęci w rozwój internetowego biznesu, którego celem miała być pomoc tysiącom osób w prowadzeniu bloga na WordPressie.

Dziś, przeglądając statystyki mogę stwierdzić, że tylko na tym blogu udało się pomóc prawie 300 tys. osobom (unikalnym użytkownikom wg GA), obsłużyć kilkuset klientów w Polsce i zagranicą. Pomimo tego, że większość wpisów zostało opublikowanych przed 2012 rokiem, to wciąż dostaję sporo podziękowań, iż treść wpisów nadal jest bardzo pomocna.

Zdaję sobie sprawę, że w ostatnich latach zaniedbałem bloga i poniekąd Ciebie, drogi czytelniku. Od dawna miałem w planach wrócić do blogowania… lecz dobrze wiesz, jak mi wychodziło (a raczej nie wychodziło 🙂

W lutym tego roku postanowiłem całkiem serio wrócić do blogowania, lecz tym razem moje chęci przerwała najtrudniejsza chwila w moim dotychczasowym życiu… Musiałem pożegnać swojego tatę, który odszedł po dwóch latach trudnej walki z nowotworem mózgu.

Było to dla mnie wstrząsające przeżycie, ponieważ wraz z młodszym bratem i mamą dzień za dniem przez dwa lata walczyliśmy o jego życie i zdrowie oraz wierzyliśmy, że zostanie uzdrowiony. Minęło 9 miesięcy od śmierci taty, a dzisiejszy powrót do blogowania i prowadzenia biznesu „bardziej otwarcie” zawdzięczam przede wszystkim jemu.

Tato był, jest i będzie dla mnie największą inspiracją w działaniu ponieważ mam świadomość, iż głęboko zakorzenił we mnie pomoc innym oraz zawsze był dla mnie wsparciem w moich – często nieudolnych próbach pomocy innym.

Dlatego właśnie dzisiaj wracam do blogowania, bo wiem, że to co robiłem do tej pory, pomogło setkom tysięcy czytelnikom, w których gronie jesteś zapewne Ty, drogi czytelniku lub czytelniczko 🙂

W najbliższych dniach możesz spodziewać się serii ciekawych wpisów oraz innych materiałów, które dla Ciebie przygotowuję. Jeśli masz jakieś pomysły, sugestie – w czym mógłbym Ci pomóc tutaj na blogu, zapraszam do kontaktu pod tym linkiem.

To tyle na dzisiaj,

Do zobaczenia!

Kreator Stron www - Divi 3.0

Nowoczesny Kreator Stron Divi 3.0

Blog NETblogera jest jest napędzany przez framework Divi 3.0. Według mnie jest to najbardziej przyjazny dla użytkownika & najszybszy kreator stron internetowych dostępny na WordPress’a. Divi 3.0 został zaprezentowany 7 września 2016 roku i jest zwieńczeniem kilkuletniej pracy nad projektem. Jestem klientem Elegant Themes od ponad 6 lat i pełną świadomością mogę zaświawczyć o rzetelności tej firmy oraz ich produktów. Framework Divi to nie tylko kreator stron www – jest to również doskonałe narzędzie marketingowe dla każdej firmy, blogera czy eksperta. Więcej o Divi znajdziesz tutaj na blogu oraz poniżej.

8 komentarzy

 1. Mieczysław

  Powodzenia

  Odpowiedz
 2. Jarek

  Szacun !

  Odpowiedz
 3. Leszek

  …i niech ta moc będzie z Tobą.

  Odpowiedz
 4. Alicja

  Życzę powodzenia i pozdrawiam 😉

  Odpowiedz
 5. Tomasz

  Powodzenia i dalszych sukcesów! : )

  Odpowiedz
 6. Irek

  Czekam na kolejne wpisy na blogu. Powodzenia

  Odpowiedz
 7. Oferownik

  Brawo za wytrwałość, jak patrze na moje witryny to niektóre mają nawet dziesięć lat. Ale najważniejsza jest wiedza którą możesz uruchamiać natychmiast gdy jest potrzebna.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *